Village Defence 1.4

Autor: FeelsBatMan
Village Defence jest Mapką w której Twoim głównym zadaniem jest obrona wioski przed nadchodzącymi Zombie. W zależności od Poziomu Trudności, którą można wybrać obok Startu, rozgrywka potrafi się w pewnym stopniu zmienić. Za wygrywanie, Gracz otrzymuje punkty, za które może potem na Spawnie kupić Klasy, podpowiedzi lub opisy przeciwników. Klas jest 16, a każda z nich posiada swoje własne, różniące się od siebie Zdolności. Mapka posiada również tryb dwuosobowy, w którym to Gracze wysyłają sobie nawzajem Zombie czy też Specjalne Potwory. Na Mapie jest do wykonania 9 różnych Questów, za które można odblokować potem Zmienne. Każda Zmienna, modyfikuje rozgrywkę w większym bądź mniejszym stopniu. Podobnie jak poprzednie Mapki, tą też robiłem sam, więc mam nadzieję, że się Wam spodoba. PS. Jak będzie jakiś błąd (bo na pewno coś jest) lub będziesz miał jakieś pytanie, możesz napisać w komentarzach.

- 10.12.2022: Zaktualizowałem Village Defence do wersji 1.4.
- 07.11.2022: Zaktualizowałem Village Defence do wersji 1.3.

Dodana: 2 lata temu
Kategoria: Game
Wersja: 1.19
Pobrania: 1787
25

Zobacz inne mapy Game

(Więcej)
WaterBlock: Life In A Bottle

Wykonał: JinGwardin

Jest to mapa WaterBlock. Znajduje się na niej mnóstwo nowych osiągnięć (aż 442)! W grę można grać samemu, jak i w kilka osób. Tu nie ma limitu graczy. Wszyscy mogą grać ze sobą razem w 1 butelce albo...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
OneBlock Remastered

Wykonał: JinGwardin

Tak jak poprzednia wersja tej mapy, też jest to mapa SkyBlock. Wasz odzew na poprzednią wersję był ogromny! Pytaliście o nową, naprawioną, odświeżoną wersję. Oto jest! Przed wami OneBlock Remastered!...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
🥚 Egg Farm v4.0

Wykonał: OlekMK_342

Egg Farm jest to pseudo clicker polegający na zbieraniu jajek i ich ulepszaniu, na mapie znajduje się 16 rodzajów jajek, 3 wymiary (razem ze zwykłym), w każdym wymiarze kury znoszą inne jajka, system...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
OneBlock

Wykonał: JinGwardin

Na moim profilu istnieje odświeżona wersja tej mapy (OneBlock Remastered). Zostały tam naprawione liczne błędy, pododawane nowe rzeczy itp. Zachęcam do sprawdzenia tamtej wersji. Nie zabraniam korzyst...

Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej

Komentarze (14)


 • FeelsBatMan (Autor mapy)
  1 rok temu

  @MaksZiom a i teraz na Halloween będe mapkę aktualizował, więc pare rzeczy pozmieniam i na pewno dodam jakieś info o klasach co robią i o tych przeciwnikach jak Wampir lub Wiedźma, bo na tą chwilę to trzeba się wszystkiego domyślać co nie jest zbyt dobre.


 • FeelsBatMan (Autor mapy)
  1 rok temu

  @MaksZiom odmraża się powoli samo z siebie, więc po jakimś czasie samo się odmrozi. Możesz też wybrać Glicza, Zeusa lub Ognika, bo oni mają odporność na zamrażanie. No i najlepiej atakować Stray'e z dystansu bo w tedy nie będą cię zamrażać.


 • MaksZiom 1 rok temu

  jak sie odmrozic od tego lodu co stray cie zamraza?


 • CavesMaster3000 1 rok temu

  Mapa idealna do ćwiczenia pvp jak i rozrywki


 • FeelsBatMan (Autor mapy)
  1 rok temu

  @-MarryCat- Po wybraniu klasy nie biegnij pod środkową konstrukcją pod którą się zawsze respisz bo tam usuwa klasy. Jeśli po wybraniu, nie pobiegniesz pod nią to powinny działać.


 • -MarryCat- 1 rok temu

  Super mapa, ale mi nie działają klasy, nie ważne jaka wybiorę nie dostaję tych specjalnych przedmiotów do ataków czy czegokolwiek innego.
  9/10


 • FeelsBatMan (Autor mapy)
  1 rok temu

  @DieselGeo Enchanty i kowadło są dostępne w jednej ze Zmiennych, a tak dokładniej to w Horror+ jak coś.


 • DieselGeo 1 rok temu

  Świetna mapa, tylko szkoda, że podczas walki można kupić tak mało rzeczy. Można by było dodać np. diamentową zbroję czy enchanty. Tak czy siak mapa ma wielki potencjał, żeby się bardziej rozwinąć i jak na razie daję 9/10 i oczywiście diax już wleciał.


 • Nameniok 1 rok temu

  kozacka mapka polecam zagrac i zobaczyc ;)


 • Endev 2 lata temu

  Mapa fajna. Dobrze zrobione i wszystko działa. Podoba mi się również halloweenowy klimacik. Daję diament.
  PS: Mały minus: Nie dostałem na start 3000 punków żeby kupić pierwszą klasę.


 • Baxtiiriv 2 lata temu

  sorry xd nie włosów tylko bossów


 • Baxtiiriv 2 lata temu

  Świetne komendy widać że uczyłeś się komend itp. Bardzo ci gratuluje mapy, jest ona świetna! Kiedy pobierałem mapę myślałem ze to jakieś gówno ale mapa... jestem pod wrażeniem talentu czekam na kolejne mapy. Tylko według mnie jest za mało włosów ale wiem że zrobisz aktualizacje. mapa 9,5/10 diax leci ;)


 • luk129 2 lata temu

  Mapa 10/10. Komendy są po prostu genialne!


 • Habuba 2 lata temu

  Pewien znany ktoś kto miał dom i sad. Poszedł do klubu muzycznego, w którym go odtrącono i powiedziano ze nie ma talentu. On się jednak nie załamał. Jego kariera rozkwitała, na końcu został wielką gwiazdą muzyczną.

  Table
  Table
  T a b l e

  Mapę oceniam na Table/10

  Pozdrawiam
  Habuba