Mamy serwer Discord!
Zapraszamy na oficjalny serwer Discord naszej strony!
Dołącz teraz!

Egg Farm v4.0

Autor: OlekMK_342
Egg Farm jest to pseudo clicker polegający na zbieraniu jajek i ich ulepszaniu, na mapie znajduje się 16 rodzajów jajek, 3 wymiary (razem ze zwykłym), w każdym wymiarze kury znoszą inne jajka, system karmy której musisz pilnować, w przeciwnym razie kury zaprzestaną składania jajek, sklep, utrudnienia w postaci Kreta wyjadającego plony na karmę, oraz lisa który wyjada jajka z kurników. Na mapie są dostępne tryby trudności oraz opcja customizacji ustawień na których chcesz grać.
Celem na mapie jest dostanie się do Kresu i zakupienie "Jajka Smoka Kresu", ponad to na mapie jest ok. 40 osiągnięć, oraz możliwość jej speedrun'u.
Sama mapa była inspirowana grą na telefon "Egg, Inc.", więcej o mapie opowiadam w filmie na moim kanale YT:
https://youtu.be/Lc80Wfq8qDI

(Mapa posiada własny Resources Pack/ Texture Pack)

ℂ𝕫𝕖𝕤𝕥𝕖 𝕡𝕪𝕥𝕒𝕟𝕚𝕒:
- Jak dać kurze karmę?
[Musisz zniszczyć zboże i dać je do kompostownika, wyjaśnione w filmie]
- Po co mi jajka z innych wymiarów?
[Możesz je sprzedać u piglina i endermana, działają jak wieśniacy]

[Wszystkie błędy jakie znajdziesz w mapie zostaną naprawione w v5.0, jeśli owe znajdziesz, napisz mi o nich, to bardziej pomocne niż napisanie tylko że są błędy ._. pomagajmy sobie, z góry dziękuje, krytyka mile widziana, proszę jednak o uzasadnienie jej oraz zachowanie kultury]

Dodana: 5 miesięcy temu
Kategoria: Game
Wersja: 1.16.5
Pobrania: 4980
96

Zobacz inne mapy Game

(Więcej)
Symulator Farmera

Wykonał: Grzybek5

Jesteś farmerem i twoim zadaniem jest rozwinąć swoją farmę. Pomysł należy do gracza "koteczek754", jednak postanowiłem go wykorzystać i rozwinąć. Wprowadziłem kilka propozycji ROXMB i kilka własnych p...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
Mini Games by Al_Bundy vol.2

Wykonał: AlBundy

Zapraszam do zagrania w moją trzecią mapkę (drugą jeśli chodzi o mini gry). Mapka zawiera 6 poziomów: 1. Replika 2. Ruchomy most 3. Podróż z łukiem 4. Labirynt teleportów 5. Dropper 6. Jazda ko...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
OneBlock

Wykonał: JinGwardin

Jest to mapa SkyBlock. Znajduje się na niej dużo nowych osiągnięć. Można grać w nią w pojedynkę jak i w więcej osób. Zaczynasz swoją rozgrywkę na lobby, na którym wybierasz ustawienia mapy (poziom tr...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
Mini-Games

Wykonał: Strucel32

Mini-games, czyli jak sama nazwa mówi jest to mapa z wieloma różnymi i ciekawymi poziomami. Do dyspozycji masz 12 poziomów w tym: dropper, parkour, elytra, speed-run, i wiele więcej. Przy budowie tej...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej

Komentarze (66)


 • rarekaszojad 2 miesiące temu

  Super mapka polecam, co prawda, gdy zbieram zboże strasznie spadają mi fpsy ale to już wina mojego komputera


 • Pawlitosikowski 2 miesiące temu

  Ta mapa jest ekstra tylko brakuje ulepszenia żeby np.: emeraldowe jajka się szybciej spawnowały!!👍👍
  Masz jajko diamentowe ode mbie ;-)


 • Welniaczekyt 2 miesiące temu

  super mapka tylko mnie rozwala secret achiwment


 • Heather 3 miesiące temu

  mapa ogółem świetna niestety nie można grać w dwie osoby ponieważ mapa się baguje np. na czacie ciągle się pojawia powiadomienie o braku karmy chociaż że karma jest, ciągle słychać odgłos śmierci kury i pracy ręcznej, nie widać też ile mamy pieniędzy itp. zagrałam też sama i wszystko działa nagrałam nawet film na kanał a w opisie dodałam link do mapy :) jeśli da się naprawić opcję grania razem proszę o dodanie tego do wersji 5.0 jeśli nad taką pracujesz. Jeśli miałabym ocenić mapę dałabym 8,5/10 spowodu braku opcji grania razem, chociaż jeśli nie da się tego naprawić to 10/10


 • Julekx 3 miesiące temu

  Moim zdaniem powinno być ulepszenie które zbiera za ciebie plony i uzupełnia karmę, i jest to moim zdaniem najlepszy ze wszystkich pomysłów bo może na początku jak ktoś ma mało kur to bardzo wolno jedzą ale jak już sie kuźwa ma na normal świecie, w netherze, i jeszcze kurna w endzie to dasz kuźwa 2 miliony jedzenia to one i tak jedzą to w sekundę. A kolejny pomysł to wzorowany czyimś ale fajnie by było jakby można było oswoić kota rybą ze sklepu żeby poganiał krety i psa kością żeby poganiał lisa. Albo trzeba byłoby ich karmić np. co 10 minut albo dłużej. Pomysł z plecakiem też jest fajny.


 • Macizz1337 4 miesiące temu

  Mam pytanie jak dostać się do endu?


 • MrFish9222 4 miesiące temu

  Super mapka, ode mnie leci diament


 • WarchlakPL 4 miesiące temu

  @OlekMK_342 zacząłeś już prace nad 5.0?


 • wiktorwektor10 4 miesiące temu

  a jak się robi/kupuje tą KARMĘ???


 • WarchlakPL 5 miesięcy temu

  *Postanowiłem zebrać pomysły z komentarzy pod filmem. Chciałem to napisać właśnie pod filmem ale coś mi się nie chciało wysłać.
  Pomysły:*

  *Pszczoły:*
  W normalnym świecie była by pasieka z ulami. Kładlibyśmy na nich pszczoły których jaja można by było kupić w sklepie i działało by to na tej zasadzie co kura i gniazdo. Pszczoły zamiast jajek dawałyby nam plastry miodu które moglibyśmy sprzedać w sklepie. Pszczoły byłyby zabijane przez niedźwiedzia (biały niedźwiedź z podmienioną teksturą na brązowego) który by zjadał też miód i działałby jak lis.

  *Bizon:*
  Szarżował by on na uprawy i by je niszczył. Po jakimś czasie by sam odbiegał.

  *Żbik:*
  Pojawiałby się co jakiś czas w normalnym świecie i byłby kotem z podmienioną texturką. Dało by się go oswoić specjalną rybą do kupna w sklepie. Nieoswojony żbik byłby nie szkodliwy i po chwili by znikał a oswojony by polował na lisy i krety.

  *Nowy wymiar- wioska:*
  W wiosce byłyby pola uprawne z innymi roślinami. np. ziemniaki, buraki, marchewki (ewentualnie jakieś własne warzywa jeśli potrafisz zrobić). Każda z roślin dawałaby inną ilość punktów karmy, w wiosce nie pojawiałyby się krety bo wieśniacy by chronili swoje uprawy. Rośliny z wioski można by było też sprzedawać. W wiosce byliby handlarze osadnicy. Każdy by miał własną profesje (w sensie zawód czy coś) np. myśliwy sprzedawał by różne rzeczy przeciwko wkurzającym mobom np. trutki na krety, coś odstraszające niedźwiedzie i pułapki na lisy. W wiosce co jakiś czas pojawialiby się barbarzyńcy (pillagerzy) deptali by oni uprawy. Dało by się kupić w wioskowym sklepie golema który by z nimi walczył. W wymiarze tym byłby wieśniak pomocnik którego moglibyśmy wynajmować za kase i on by automatycznie sadził, zbierał i sprzedawał za karme nasze plony w wiosce, dostawalibyśmy może troche mniej karmy niż gdybyśmy to sami sprzedali. W wiosce na start mielibyśmy tylko dodatkowe pole z pszenicą i inne odblokowywaliśmy by za hajs. Do wioski dostawalibyśmy się naprawiając jakiś most w normalnym świecie.

  *Nowy wymiar- messa*

  Do messy dostawalibyśmy się przez portal w normalnym świecie. (w sumie to nie mam pomysłu jak dokładnie). W wymiarze tym było by kilka kurników i kury znosiły by tam takie jaja jak- czerwone jajo, magiczne jajo, sępie jajo itp. Na messie byłaby również studnia do której można by było w sklepie kupić monety. Było by pare monet np. srebrna, złota, diamentowa, szmaragdowa czy coś. Im wrzucimy lepszą monetę do studni tym lepszy drop bo studnia działała by jak taki opening, maszyna losująca. Ze studni można by było trafić różne ciekawe przedmioty ułatwiające rozgrywkę.

  *Nowy wymiar- niebo*
  Do nieba dostawalibyśmy się specjalnym portalem który znajdowałby się w messie. Portal byłby z glowstona. Odpalało by się go niebiańską zapalniczką którą trzeba by było wydropić ze studni. W niebie byłyby kurniki a kury znosiłyby takie jaja jak: glowstonowe, chmurowe, anielskie itp. W niebie była by też kura matka. Była by to kura z koroną która by znosiła wszystkie jajka (oprócz kilku wybranych) w niebie też byłby jakiś anioł albo notch u którego dało by się kupić różne rzadkie przedmioty. W niebie byłaby taka chmurka która by raziła piorunami nasze kury przez co by umierały i znikały by ich jaja. (Nie mogłaby zabić kury matki). Chmura ta po jakimś czasie by znikała ale dałoby się ją szybciej zniszczyć po przez rzucenie w nią specjalnym trójzębem do kupna w niebie u anioła czy tam notcha.

  *Plecak:*
  Dostawało by się go na start i miałby teksturke plecaka. Po kliknięciu trzymając go prawym przyciskiem otwierałoby się inventory na dodatkowe miejsca. Jeśli się da takie coś zrobić to fajnie by było że gdy nie mamy już miejsca w normalnym inventory to przedmioty które zbieramy lecą do plecaka. Plecak można by było ulepszyć w sklepie czy gdzieś i wtedy mielibyśmy w nim więcej miejsca.

  *Sierp:*
  Była by to motyka czy coś z podmienioną teksturką i zbieralibyśmy nią plony zamiast nożyka (wiem że to troche zwiększanie liczby narzędzi ale to tylko napisałem jako taki bonus)


 • BartekToKoks 5 miesięcy temu

  a i jeszcze coś w 5 zrobicie ulepszenia Praca Ręczna i dodajcie automatyczne sprzedawanie jajek (najlepiej by było do kupienia w OverWorld po z czasem jest tyle jajek że z jednego pełnego kurnika można wygrać grę


 • BartekToKoks 5 miesięcy temu

  Proszę zróbcie Egg Farm 5 . Bo gram pierwszy raz i jest zajebista normalnie jakby z robloxa. Diax zostawiony


 • szyNa233 5 miesięcy temu

  Witam mapa bardzo fajna efekty kozackie... Jednak przydało by się jakieś ulepszenie które by dawało karmę dla kur.


 • Wik_games 5 miesięcy temu

  zrób np. za 200000 coś co będzie generowało 1 karmę na sekundę i aby można było tego dużo nastawaiać żeby 1 nie był lub coś co zbiera jajka automatycznie i je sprzedaje a te których nie może wlatywały by do skrzyni


 • JakobeQQ 5 miesięcy temu

  Gra bardzo fajna gram już w nią trzeci dzień i nadal mi się nie nudzi, ale fajnie by było jakbyś dodał lepsze karmy czy coś takiego. Np. marchewki dają 8 karmy a ziemniaki 10 lub coś w tym stylu i jeszcze jakbyś w sklepie dał do kupienia pszenice lub ziemniaki bo bardzo trudno zbiera się karmę. :)


 • OlekMK_342 (Autor mapy)
  5 miesięcy temu

  @GoslawYT
  Dzięki za zgłoszenie, jeżeli jeszcze jakiś znajdziesz to go napisz, z góry dzięki :3


 • GoslawYT 5 miesięcy temu

  Wgl mapa tak wciągająca że nawet śniadania sobie nie zrobiłam, chociaż miałam 20 minut przerwy między lekcjami i głodowałam na lekcjach XD


 • GoslawYT 5 miesięcy temu

  Mam błąd, nie mam osiągnięcia za 60 kurę :'3


 • OlekMK_342 (Autor mapy)
  5 miesięcy temu

  @BerowatyYT nasze piękne polskie, nieskażone inflacją "zl"


 • BerowatyYT 5 miesięcy temu

  Chciałbym sobie dać 70mln pieniędzy i zobaczyć co robi ten villager XD Jak nazywa się scoreboard który odpowiada za pieniadze?


 • SEBUSSSexe 5 miesięcy temu

  świetne ;)


 • elo_xd 5 miesięcy temu

  gdzie kupic kure pls help!!!


 • Adamcio_Noob 5 miesięcy temu

  Fajna mapka. Jeszcze jej nie skończyłem, ale mam taki zamiar. Diax zostawiony. :D


 • KMC 5 miesięcy temu

  @Tusiaa W dół znaczy do voida


 • KMC 5 miesięcy temu

  @Tusiaa W dół znaczy do voida


 • KMC 5 miesięcy temu

  @Tusiaa musisz skoczyć w dół. Spokojnie. Nie zginiesz :)


 • kubag5 5 miesięcy temu

  Ogólnie super Mapa!


 • Tusiaa 5 miesięcy temu

  Mapka cudowna, ale mam pytanie.. Ja jestem tępa czy na prawdę nie da się wyjść z endu?


 • OlekMK_342 (Autor mapy)
  5 miesięcy temu

  @KMC
  Jest w ustawieniach custom opcja aby wyłączyć krety i lisy
  To część gry, kura ma znosić ender eggi, nie chce by gra była za długa, przynajmniej na razie


 • KMC 5 miesięcy temu

  Mapa jest całkiem niezła. Uważam jednak, że można poprawić parę rzeczy.
  1. Chciałbym, aby lis i kret spawnowali się w większych odstępach czasu. Chodzi mi o to, że jak pojawi się kret, to trzeba go zabić i biec do kurnika bo zaraz pojawi się lis. Uważam, że byłoby lepiej gdyby spawnowali się bardziej losowo, chociaż warto by było dodać możliwość wyłączenia takiej opcji, bo lis mnie nie wiarygodnie denerwuje.

  Jeszcze dodam, że moja pierwsza kura, którą się ma na samym początku gry znosi ender eggi.. Mineło około pół godziny od startu gry i mam już połowę potrzebnych mi więc pog,