the wskrzeszanie wioski przygoda

Autor: Batolit
To już moja druga mapka.

Fabuła: Masz na imię Brek. Pewnego dnia wybierasz się do wioski po skórzaną czapkę za 8 szmaragdów. Znajdujesz tam jednak pewien przycisk.

Polecam jakieś dynamiczne oświetlenie, polecam też jakieś ładne shadery.

Mapa na 35-45min (chyba, że jesteś lepszy w parkourze niż autor)

Dodana: 1 rok temu
Kategoria: Adventure
Wersja: 1.17.1
Pobrania: 886
12

Zobacz inne mapy Adventure

(Więcej)
Istnienie

Wykonał: McHishi

Witaj na mojej kolejnej mapce przygodowej! <*>-------------------------------------------------------------------------------------------------------<*> Fabuła: Jesteś Edward masz 28 lat i miesz...

Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej
Nie ogarniesz: JaJco

Wykonał: Ksof

Wołodymyr to młody, przystojny mężczyzna mieszkający gdzieś na odludziu. Jest bardzo religijny, jedną z tradycji jego wiary jest to, że trzeba zjeść jednego kurczaka rocznie. Nie mniej, nie więcej. Je...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
Fałszywa Rzeczywistość

Wykonał: Kvilix

Cześć, chciałbym Wam przedstawić moją kolejną mapę adventure pt. ,,Fałszywa Rzeczywistość ’’. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Fabuła: Nazywasz się Łukasz, masz 30 lat i pewnego dnia zgłaszasz się...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
Dzień z życia pracownika McDonalda

Wykonał: kinetrik

Zostajesz pracownikiem McDonalda!, twoim zadaniem będzie udać się do pracy, a następnie przyjmować zamówienia klientów, co będzie dalej? sprawdź na mapie!, jeśli mapa ci sie spodobała zostaw diaxa! :...

Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej

Komentarze (39)


 • Mokart 9 miesięcy temu

  @KMC i właściwie zgadzam się z tobą, że określiłeś moje komentarze żenadą. Niezbyt warto jest bronić tej mapy.


 • Mokart 9 miesięcy temu

  Przydałoby się ciekawsze rozpoczęcie i zupełnie inne przejście pomiędzy minigrą a fabułą.


 • Mokart 9 miesięcy temu

  @KMC Kiedyś może i twierdziłem, że ta mapa jest git ale dziś zgadzam się z twoją opinią. Autor niezbyt się postarał i okropne zakończenie zwłaszcza z tym lagiem. No i taka se ta mapa szczerze mówiąc.


 • Ksaveriusz 10 miesięcy temu

  Jakim cudem to coś ma 14 diaxów...


 • CiepłyBaranek 10 miesięcy temu

  po pierwsze proszę by ludzie przestali bronić tom mapę, jak na pierwszom mapę to jest okej ale nie na tyle by tak zawzięcie jom bronić.
  A co do tego kogos kto napisał że mapa rozbawiła by 10-latka to polecam zrobić reaserch na temat tego co teraz smieszy młodzież.(sory za błędy ortograficzne klawiatura mi się zepsuła)


 • Karolek439 1 rok temu

  Mapka fajna lekko ciezki parkur ale da sie przezyc
  ps: Myszke rozwalilem


 • Adiszek_ 1 rok temu

  dzieki za laga na końcu:(


 • Mokart 1 rok temu

  @KMC teraz trochę spokojniej skomentowałeś. Akurat czegoś takiego nie będę się czepiał.


 • KMC 1 rok temu

  @_SuperSkrzypPl_ To nie to samo, ale dla mnie i jedno i drugie jest cringowe.

  Od napisania pierwszego komentarza minęły 2 miesiące. Nagle dużo osób postanowiło toczyć ze mną batalie, bo mam inne zdanie od nich. To już przeszłość. Ogólnie to liczę, że Twoje następne mapy będą po prostu lepsze i przyjemniej się w nie będzie grało.


 • Batolit (Autor mapy)
  1 rok temu

  @KMC noob chcący dirta to nie ten sam poziom co golem śpiewający hymn Republiki Federalnej Niemiec


 • KMC 1 rok temu

  @Mokart Ok. Nie będę wykluczał młodszych, co nie oznacza, że mapa jest dobra. Ja nie jestem zadowolony, bo jak pisałem fabuła jest bez sensu, żarty nie na temat i ogólnie mapa sprawia wrażenie zrobionej w kilka godzin. Można zrobić śmieszną mapę bez cringowych żartów. Patrzcie na takie mapy jak "Dzień w którym zakończył się mapmaking" lub "Nie ogarniesz: Jajco". To dla mnie żarty typu Wojan:
  - Noobek: *istnieje*
  - Wojan: Chodź noobek dostaniesz dirta.
  - Noobek: *Odwraca się*
  - Wojan: Zabija noobka

  Ja po prostu nie rozumiem co jest w tym śmiesznego i ciekawego, bo lepsze dowcipy czytam w gazetach.


 • Mokart 1 rok temu

  Zresztą nie wykluczaj z tej strony młodszych użytkowników. Dobrze wiesz, że także stanowią część tej społeczności. @KMC


 • Mokart 1 rok temu

  Poza tym twoja krytyka łączy się ze złośliwością. @KMC


 • Mokart 1 rok temu

  @KMC "idiotami" OK


 • Batolit (Autor mapy)
  1 rok temu

  Kurde, nie wiedziałem, że zrobiłem aż tak kontrowersyjną mapę!


 • KMC 1 rok temu

  @xdkoksikmc Jak wspomniałem każdy ma tu prawo oceniać mapę jak chce. Żarty sa trochę nie na temat. Ogólnie moim zdaniem mape można zrobić lepiej. Autorowi nie chciało się zbudować niczego lepszego. Moim zdaniem już samo poprawienie fabuły sprawiałoby że mapa byłaby lepsza. Moim zdaniem osoby poniżej 10 lat będą chciały grać w ta mapę. Moim zdaniem żarty są na poziomie wojana i innych gości mc dla dzieci. Dla mnie są bardziej żenujące niż śmieszne. Z resztą mówiłem już to...


 • xdkoksikmc 1 rok temu

  @KMC pomimo że nie zgadzam się z twoją opinią, to jednak zgadzam się, że twoja opinia nie jest ani trochę hejtem i masz prawo do jej wystawiania.


 • KMC 1 rok temu

  @Mokart A żeby ci udowodnić, że moje komentarze są krytyką, a nie hejtem spójrz na to: "Zacznij od wymyślenia długiej i porządnej fabuły." Rady co robić, aby następna mapa wyszła lepiej są moim zdaniem jak najbardziej w porządku.

  Jak wspomniałem nie mam czasu na prowadzenie wojny z idiotami. Nara!


 • KMC 1 rok temu

  @Mokart "@Ksavier i @KMC wiecie, to szczyt bezczelności." Bezczelnością nazywasz to, że mamy inne, negatywne opinie o mapie? Ja w odróżnieniu od ciebie nie mam 10 lat. Dla mnie wszystkie elementy mapy od przycisku "Śmierć frajerom" przez Golema z jeziora do lagu na końca mapy nie były śmieszne. Były zdecydowanie żenujące i cringowe.

  Jak wspomniałem osobę poniżej 10 lat może i mapa rozśmieszy. Ja jestem starszy i mądrzejszy. Naprawdę grałem w mapy, które były ciekawe, zabawne, dopracowane i wcale nie były zrobione przez znanych twórców. Więc no. Zastanów się zanim jeszcze raz napiszesz jakiś komentarz, bo bredzenie, że negatywne opinie to szczyt bezczelności naprawdę jest zabawne.

  Śmieszy mnie pomysł osób pod tą mapą, które wpadły na pomysł, aby prowadzić ze mną wojnę na słowa. Powtarzam. KŁÓCISZ SIĘ O TO, ŻE MAM INNE ZDANIE NA TEMAT TEJ MAPY. Żenada.

  Ps. W sprawie mojej mapy... jest tak stara, że miałem jeszcze czas na robienie ich.


 • KMC 1 rok temu

  @Mokart Zastanów się na przyszłość zanim cokolwiek napiszesz. Mówisz, że "hejtuję" mapę. Nie rozróżniasz hejtu od krytyki. Hejt byłby gdybym krzyczał na autora i nawet nie chciał zagrać w mapę. Ja ją skrytykowałem, czyli oceniłem w tym przypadku negatywnie. Nie możesz mi tego zabronić. Ja mam swoją opinię na tej mapy, a ty masz swoją. Nie mam obowiązku chwalenia wszystkiego w co zagram.


 • CobbepotPiernik 1 rok temu

  ok


 • Batolit (Autor mapy)
  1 rok temu

  @Mokart @jeb_ dzk :D


 • CobbepotPiernik 1 rok temu

  przyjemnie się gra, zabawne, polecam


 • CobbepotPiernik 1 rok temu

  MAPA JEST SUPER dał bym 100 diaxów


 • Mokart 1 rok temu

  Nie chcę tu nikogo źle oceniać, ale @KMC jak już masz czyjąś mapę hejtować, to zacznij od swojej.


 • Mokart 1 rok temu

  Twórco tej mapy, nie zniechęcaj się po opinii tych, którzy nie mają własnych map, np. KMC twoja mapa zawiera więcej fragmentów tekstu, lecz ma mniej rozbudowaną fabułę. @Ksavier i @KMC wiecie, to szczyt bezczelności. Moja opinia do twojej mapki, @_SuperSkrzypPl_ jest 9,5/10 tylko dlatego, że nie ma jakoś super rozbudowanych dialogów, a tak poza tym, twoja mapa jest świetna :D


 • Mokart 1 rok temu

  Zostawiłem diaxa, bo mapka mi się serio spodobała, i dzięki za zlagowanie mc, dobrze że odpaliłem mapę na serwie, bo bym musiał grzebać w plikach ;D


 • Batolit (Autor mapy)
  1 rok temu

  @mirekfajny123 ostrzegałem


 • mirekfajny123 1 rok temu

  @_SuperSkrzypPl_ nie daje diaxa bo mi mc wywaliłeś XD


 • Batolit (Autor mapy)
  1 rok temu

  :/