Mamy serwer Discord!
Zapraszamy na oficjalny serwer Discord naszej strony!
Dołącz teraz!

Rzeźbiarz zawodowy

Autor: Exem
Cześć!

Zawsze chciałem stworzyć swoją mapę, więc wziąłem się do roboty i oto jest! Jednak ja postanowiłem zrobić coś czego jeszcze nie było.
Szczerze nie wiem, czy to już było, ale w tej mapie wcielisz się w rzeźbiarza. Musisz przechodzić kolejne poziomy w których będziesz tworzyć różne figury i posągi!

Mam nadzieje, że się spodoba, a jeśli tak będzie, to daj diaxa!

Dodana: 2 lata temu
Kategoria: Puzzle
Wersja: 1.12.2
Pobrania: 1531
34
Jak pobrać mapę?

Zobacz inne mapy Puzzle

(Więcej)
Noob VS Pro - Battle of the bush

Wykonał: Kalendarz2

Jakiś czas temu żyły sobie 2 nooby, lecz pewnego dnia, jeden z nich odnalazł uschnięty krzak. Drugi noob w zazdrości postanowił ukraść mu roślinę, a żeby jej nie stracić, wybudował mnóstwo trudnych pu...

Dodano 11 miesięcy temu

Zobacz więcej
Urodzinowa mapka

Wykonał: PanTesla

Chciałbym was zaprosić do zagrania w moją nową, tym razem urodzinową mapkę! Przede wszystkim jest skierowana do mojego znajomego Azzara, ale bez problemu można zagrać samemu i porównać z innymi swoje...

Dodano 10 miesięcy temu

Zobacz więcej
Unfair Farmlands

Wykonał: PlayKW

Witam po krótkiej przerwie. To moja pierwsza mapa unfair, mam na dzieję że się spodoba i w dodatku dosyć mocno wkurzy (sorry, taki cel map unfair). Powodzenia. Zalecam odsunąć cenne rzeczy bo mogą ule...

Dodano 5 miesięcy temu

Zobacz więcej
UnFair Chest

Wykonał: commandcraft

Hej! Dzisiaj mam wam do zaprezentowania moją nową mapkę. Znajdziesz na niej parcoury, skrzynki, które cię będą trollowały a także wiele nie trudnych zagadek. Mapa ma na celu Cię wkurzyć, ale to już z...

Dodano 8 miesięcy temu

Zobacz więcej

Komentarze (13)


 • MRAdamo12 11 miesięcy temu

  ta mapa jest zarąbista


 • Daw1d2009 1 rok temu

  najlepsza gra ewer


 • Exem (Autor mapy)
  1 rok temu

  @Pawcik Dzięki! Druga część się już szykuje.


 • Pawcik 1 rok temu

  Bardzo kreatywne z miłą chęcią zagram i zostawiam diaxa :)


 • Exem (Autor mapy)
  1 rok temu

  Dzięki wszystkim za pozytywne oceny!


 • flothir 1 rok temu

  Mega pomysł ;)


 • 9498snajper 1 rok temu

  swietna mapka, co wazne oryginalna, leci diax, i dzieki za skrzynke z expem ;D


 • Mihoteo 1 rok temu

  Chętnie ujrzałbym jakąś kontynuacje mapy oprócz innych wzorów chętnie ujrzałbym nieco zmieniony sklep, może do kupienia jakaś losowa książka z enchantem do kilofa bądź wsadzenie do sklepu lapisu bądź całego bloku aby było można je skądś pozyskać. Dodatkowo przydałaby się informacja ile jest etapów aby nie było niepewności, że coś pominąłem.


 • Mihoteo 1 rok temu

  Zagrałem w mapkę dzęki materiałowi Roxa. Skończyłem ją zanim obejrzałem materiał, mam pozytywne odczucia co do mapy. Przeszedłem wszystkie 18(?) etapów. Udało mi się znaleźć 2 sekrety. Zacząłem grę 2 drewnianymi kilofami a następnie przeszedłem na kamienny, po 1-2 kupiłem kolejny kilof kamienny i zamiennie naprawiałem je w sklepie przy kowadle tańszym kosztem.


 • Mihoteo 1 rok temu

  Zaczynając 2-1 byłem już zaopatrzony w diaxowy kilof który starczył mi do końca gry czyli 3-6. Z Drabinek ani guzików nie korzystałem natomiast kupiłem pare kamienia które przydało mi się w etapie 3-2 lub 3-3. Całą mapę skończyłem w 90 minut. Wykopałem przez ten czas całe 2127 kamienia! Zakończyłem każdy etap sukcesem więc skończyłem gre z ponad 50 poziomem.


 • Mihoteo 1 rok temu

  Wykorzystanie sekretów pozwoliło mi awansować na 37 na samym początku gry więc stać mnie było na żelazny kilof. Natomiast nie rozumiem zabiegu umieszczania enchantingu, nie miałem pojecia skąd mam pozyskać lapis lazuli aby enchantować kilofy, grałem na wersji 1.12.2. Mam bardzo pozytywne odczucia co do mapy więc polecam. Zostawiam Diaxa.


 • Kuba12345678 1 rok temu

  Taka mapka której nikt nie widzi.... a nagrał ją roxmb


 • CzekoPacio 2 lata temu

  mi sie mapka podobra fajnie sie na niej gra ocena 8/10 ale diaxika dam :D