Hello Neighbor 2

Autor: MikoG20
Po 24 latach Mike postanawia przeprowadzić się ze swojego budynku i udać się do małego miasteczka gdzie mieszkał kiedyś jego przyjaciel. Po przeprowadzeniu się Mike o dziwo nie znajdujesz swojego przyjaciela, lecz wielki dom swojego sąsiada, postanawiasz się z nim przywitać lecz, nie jest zbyt chętny do rozmowy. Po czasie odkrywasz zabezpieczoną piwnicę którą postanawiasz zwiedzić, lecz Sąsiad na to nie pozwala.

Dodana: 1 rok temu
Kategoria: Escape
Wersja: 1.16.5
Pobrania: 2229
24

Zobacz inne mapy Escape

(Więcej)
Ucieczka Z Więzienia

Wykonał: xXwikkaXx

To Moja Druga Mapka! HURAAAA! Nie no Teraz Na Poważnie to jest mapka Escape robiłam ją 2 dni i myślę że choć jest krótka to fajna czas jej przejścia to dość mało bo jak wcześniej wspomniałam je...

Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej
Escape Rooms 2

Wykonał: Looki2000

Jest to druga część mapy Escape Rooms zrobiona przeze mnie i przez MCL. Mapa polega na wydostaniu się z różnych pomieszczeń lub budynków a nawet dużego otwartego terenu. Niektóre poziomy są inspir...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
Minecraft Escape

Wykonał: Maja007

Witam na mojej pierwszej mapce escape. Gry jakie tu są to: 1.Find the button 2.Pływanie łódką 3.Quiz 4.prowadzenie świni 5.parkour 6.replika 7.labirynt 8. + bonus Mam nadzieje że moj...

Dodano 4 lata temu

Zobacz więcej
Ucieczka z Więzienia :)

Wykonał: Kalaf

Wcielasz Się w złodzieja który okradł sklep monopolowy i za to poszedł do więzienia ale udało mu się uciec kupił dom i złapała go policia.

Dodano 4 lata temu

Zobacz więcej

Komentarze (21)


 • maniek_co_cie_trapi 1 rok temu

  mapka spoko tylko jak sie wyswietlil napis "hello neighbor" to sie zesralem bo mi sie muzyka wylaczyla i to było głośne


 • Grzes083 1 rok temu

  fajne


 • GameCing 1 rok temu

  Przyjemnie się grało. Trochę taki powrót do starych czasów ;)


 • MikoG20 (Autor mapy)
  1 rok temu

  @Gierek tak, to zombie z teksturą z efektami. Ma speeda i strange, sam jest dość prosty do wykonania.


 • Gierek 1 rok temu

  Hej mam pytanie w jaki sposób zrobiłeś sąsiada? To jakiś mob z efektami czy coś takiego?


 • mietekvip9 1 rok temu

  Lubię placki :)


 • Kvilix 1 rok temu

  Grałem w tą mapę po filmie u Olka Olkowskiego, super mapka!


 • Gierek 1 rok temu

  Super mapą jedna z lepszych, jeżeli chodzi o Hello Neighbor w Minecrafcie założyłem konto tutaj tylko po to, żeby dać diaxa.


 • MikoG20 (Autor mapy)
  1 rok temu

  @Marzyciel w sensie?


 • Marzyciel 1 rok temu

  nie mogę pobrac


 • MikoG20 (Autor mapy)
  1 rok temu

  @michcikowski w sumie, to czemu nie XD


 • michcikowski 1 rok temu

  @MikoG20 jak już zrobisz mape o ile wgl postanowisz się ją zrobić, daj easter egga z pokojem w którym będzie obraz z menu gry doki doki a pod nim przycisk odpalający muzyke z doki doki z opcją że będzie grała całą resztę mapy w tle XD przynajmniej już bym się aż tak nie nudził kiedy nie wiem co mam robić


 • MikoG20 (Autor mapy)
  1 rok temu

  @michcikowski każdy by zabrał lalkę z doki doki XD, w sumie mogłem ją dać do mapy. Ale same książki i butelki mają być tylko na celu udekorowania tych szafek, aby nie były takie puste, miałem w planach dodać taki system, ale stwierdziłem że nie. Możliwe że będzie to w 3 części mapy, ale raczej wyjście kolejnego Hello Neighbor, jest bardzo niska.


 • michcikowski 1 rok temu

  Diax poleciał ale mogłeś dać tipa żeby tych butelek i książek nie zbierać za każdym razem bo strata czasu na takie bez sensowne itemy, mogłeś dać do skrzynek te lalki z doki doki to chętnie bym zbierał nawet jak są bezużyteczne haha


 • kaspro123 1 rok temu

  EzioAuditore369 mam ten sam problem


 • EzioAuditore369 1 rok temu

  Mapa była bardzo fajna, aczkolwiek znalazłem pewien błąd, a konkretnie, że mimo włączonego gamemode'a adventure zamiast niszczyć akacjowe drzwi (na mapie występujące pod teksturą desek barykadujących drzwi) wystarczyło na nie kliknąć prawym przyciskiem myszy w rezultacie nie musiałem w ogóle zdobywać siekiery i wiertarki. Nie zmienia to faktu, że diaxa i tak zostawiam, i że mapka jak dla mnie była bardzo fajna. Żałuję tylko braku wykorzystania książek i butelek.


 • a 1 rok temu

  Mapa jak na drugą część Witaj Sąsiedzie była ona dla mnie nietrafiona. Jedyne czym różniła się ona od pierwszej części, jest sama wersja gry na której działa. Brakowało mi w niej innowacji odseparowujących ją od poprzedniczki.
  Nie jestem przeciwnikiem odświeżania starych map, tak aby działały one na nowszych wersjach, ale nazywania ich kontynuacjami. Poza zmianami technicznymi, które nikogo nie obchodzą, Witaj Sąsiedzie 2 nie różniło się niczym co zapadłoby mi w pamięć.
  Teren, budowle, a nawet sam przebieg rozgrywki był prawie taki sam do tego co kiedyś. Zwykle nie jest to samo w sobie wadą, po co przecież zmieniać coś co było dobre, jednak tutaj odczuwałem krzyk ekstremalnie prostych pomieszczeń, o których przez rok nikt nie pamiętał. Nie muszą być one od razu zapełniane dekoracjami, o które Sąsiad będzie się potykał, ale niech podłoga korytarzy jest z innego materiału co ściany.
  Wygląd pomieszczeń i samego terenu utworzonego w dwie minuty za pomocą worldedita da się przeżyć, jednak podczas swojej rozgrywki napotkałem parę kluczowych błędów, wpływających znacząco na rozgrywkę. Drzwi zabite deskami można otworzyć dowolnym przedmiotem, dosłownie niszczą się one, przy próbie ich otworzenia. Kolejnym krytycznym błędem i najważniejszym był brak głównego oponenta, Sąsiada. Podczas moich prób dostania się do piwnicy, mimo czasami pojawiających się ostrzeżeń, nie spotkałem go ani razu. Absencja elementu wywierającego presję, zepsuła całkowicie mi grę.
  Zawiodłem się również, na niespełnieniu obietnic, zawartych w opisie samego Witaj Sąsiedzie 2. Możliwe że jest to moja nadinterpretacja opisu, ale oczekiwałem po pierwszym odwiedzeniu domu Sąsiada rozmowy pomiędzy nim a głównym bohaterem, i większego rozwinięcia motywu zamkniętego na cztery spusty podziemia.
  Podsumowując już moją wypowiedź, mapa nie jest zła, a bardziej nie została ona uważnie uaktualniania na najnowszą wersję.

  Całuski
  ~a


 • MikoG20 (Autor mapy)
  1 rok temu

  Jest szansa, na pojawienie się remaku pierwszej częśći Hello Neighbor, lecz również chciałbym dokończyć swoją nie dawną zaczętą mapę w klimatycę horroru, więc to tyle ode mnie na dziś. Cześć


 • SEVIXOL 1 rok temu

  Spoko


 • kaspro123 1 rok temu

  spoko mapka


 • KARITAS 1 rok temu

  Czekałem na taką mapę bardzo długo.