U nas znajdziesz
4358 map!
Domki w roznych budowlach :)
Wykonał: zielak04xD
Czesc! Ja jestem zielak04 a to mapka z okazji zakończenia tego roku. W mapce znajdują się życzenia noworoczne i kilka domków do zwiedzenia. Oczywiście to są minidomki a przynajmiej niektóre. Jest też pokaz fajerwerek =D. Jeśli uznasz to za stosowne to zostaw diaxa. Jeśli się mapka nie spodoba to napisz w komentarzu co było nie tak ok?

Miłego zwiedzania życzę

Roxu jeśli jakimś cudem nagrasz tą mapę to dzięki. Będzie to dla mnie zaszczyt :)
Kategoria: Creation
Wersja: 1.12
Ilość pobrań: 99
Dodana: 6 mies temu
4
damianka2006:
5 mies temu
fajne mapki
zielak04xD:
6 mies temu
Dzięki za zrozumienie @PieselowaG
Cieszę się, że nadal mam u was zaufanie ;D Tak jak mówiłem postaram się jak tylko mogę
PieselowaG:
6 mies temu
Okej. Oczywiście wiem, że szkoła, egzaminy i wgl.. Prawie nie ma na nic czasu.. Rozumiem, że chcesz sobie pograć z kolegami
Za życzenia dziękuje i również życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku, dalszych sukcesów i.. nie umiem składać życzen ;p I nie chodziło mi o żadne spiny..
Chciałam jakby Ci przekazać, że czekamy?
A co do zaufania, to nie straciłeś go u mnie.
zielak04xD:
6 mies temu
Proszę was o zrozumienie i obiecuję, że nie zawiedziecie się moją pracą.
zielak04xD:
6 mies temu
@PieselowaG Chodzi o to, że chciałem w jakiś sposób podziękować za cały rok. Złożyć życzenia noworoczne. Za diamenty aktywność itd. Zrozum, że chęci nie zawsze są. Człowiek chce sobie pograć z kolegami w coś innego itd. Jeszcze szkoła. Proszę cię o zrozumienie i mam nadzieję, że nie straciłem u was zaufania jako graczy. Postaram się zrobić mapę jak najszybciej ok?
PieselowaG:
6 mies temu
Mhm, okej! Widzę, że Ci się nie spieszy do nowej części ''Skazany Na Śmierć''. Zrobiłeś tą mapkę, nie wiem w ile.. godzinę, dwie, trzy? A przez ten czas miałbyś zrobioną choć odrobinę mapki. Tak samo w Twojej mapce z kategorii mini domek, ktoś napisał ''a co z skazanym na śmierć?'' i Twoja odpowiedź : ''Robi się! Spokojnie!'' Właśnie widać jak się robi. Zawiodłam się.
1
MinecraftMapy.pl © 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonali: Michał Baraniak, Grzegorz Jeremenko, Kacper Ziubryniewicz i Krzysztof Lewandowski
Regulamin · Kontakt · Pomoc · FanPage · Grupa