Mamy serwer Discord!
Zapraszamy na oficjalny serwer Discord naszej strony!
Dołącz teraz!

One Night at Zdzisio's

Autor: GrugGames
Był to zwykły halloweenowy wieczór. Kto by pomyślał, że może zdarzyć się coś tak strasznego?

One Night at Zdzisio's to mapa, która na początku miała być śmieszna, ale w momencie, kiedy przestraszyliśmy się Zdzisia wychodzącego zza korytarza obaj stwierdziliśmy, że to mapa horror. Mapa jest dedykowana RoxMB.

Dodana: 3 tygodnie temu
Kategoria: Horror
Wersja: 1.17
Pobrania: 657
13

Zobacz inne mapy Horror

(Więcej)
Nowa Ja

Wykonał: Kassarix

Cześć! Po długim czasie w końcu mogę zaprezentować moją nową mapę! Tym razem mapę horror :] Mapa miała być udostępniona już dawno, natomiast niestety minecraft usunął mi tę mapę i musiałem wszystk...

Dodano 11 miesięcy temu

Zobacz więcej
03:00 W Nocy

Wykonał: oSkiller

Witaj na mojej pierwszej mapce! --=+=-- Fabuła: Jesteś 43 letnim samotnym ojcem opiekującym się 17 letnią córką i wracasz do domu po długim dniu w pracy potem idziesz spać ze zmęczenia. Budzisz się...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
ZANIM NADEJDZIE ŚWIT

Wykonał: Pawcik

Witajcie! Przedstawiam wam moją nową mapę pt. "Zanim Nadejdzie Świt", chciałbym tutaj podkreślić że inspirowałem się grą "Until Dawn" lecz nie jest to kopia 1:1, mam nadzieję że mapa przypadnie do gus...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
SCP - Minecraft Multiplayer

Wykonał: Denozo

SCP - Minecraft Multiplayer to mapa przeznaczona do gry od 2 do 7 osób. W grze jest kilka drużyn które mają różne zadania i są one napisane na czacie na początku rundy. Mapa opiera się na uniwersum f...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej

Komentarze (15)


 • luk129 2 tygodnie temu

  Mapa jest naprawdę świetna! Bardzo mi się podobało połączenie map horror i komedii. Można się naprawdę świetnie przy niej bawić ;).


 • Treteusz 3 tygodnie temu

  Mapa ma bardzo typową, ale niezłą jak na horrory mechanikę. Sam szczerze mało gram w horrory, bo nie przeszedłem nawet "Obcy: Izolacja" (mimo, że czas akcji w tamtej grze to rok 2137). Jak na mapę typu "zbieraj i uciekaj" która miała być żartem jest naprawdę OK.

  Mam tylko parę uwag:
  - Dźwięki mogłyby być puszczane cały czas a nie tylko wtedy, gdy Zdzisław jest blisko nas. To ułatwiło by namierzenie go.
  - Zdzisława da się go łatwo zablokować w kuchni, albo jeżeli ma się lefreks chudego byka, albo jak otworzy się to przejście w którym trzeba kucać. Trzeba tylko umiejętnie zamknąć klapę.

  W skali zozolowej daje tej mapie [√zozol *(5/3)]²


 • PrzegrywMen_ 3 tygodnie temu

  mapa bardzo fajna :D


 • PrzegrywMen_ 3 tygodnie temu

  mapa bardzo fajna :D


 • GrugGames (Autor mapy)
  3 tygodnie temu

  @MINECRAFTINGI
  W naszej kolejnej mapie będzie rozwinięta historia Marka (typa który pytał o Zdzisia).


 • MINECRAFTINGI 3 tygodnie temu

  Nie, to jest jednocześnie głupie, a momencie ze Zdzichem jako Zombie Villager się boję. Plus, jest tam typek, który pyta, czy Zdich nadal żyje, nie? To można byłoby zrobić, że jak zobaczysz Zdzicha, możesz mu powiedzieć, że nadal żyje? Wiem, że za dużo to nie zmieni, lecz będzie to fajny Easter Egg.


 • Habuba 3 tygodnie temu

  Polecam, świetne krzesło. Ergonomiczny kształt, wygodne poduszki. Najlepiej oglądało mi się trzecią część aktu drugiego. Wtedy zrozumiałam, iż jazda dwadzieścia kilometrów na sekundę jest najlepsza. Na szczęście, dzięki wehikułowi czasu, udało mi się - zostałam [[Big Shot]]-em

  Pozdrawiam
  Habuba


 • MrKisiel (Moderator)
  3 tygodnie temu

  @KubeQyt o nie, mapa nie jest generic horrorem z hektolitrami krwi i jumpscare na każdym kroku! Jak można zrobić coś jakkolwiek unikalnego! Skandal!

  W imieniu całej administracji przysięgam że od teraz akceptujemy tylko mapy które mają dużo krwi i jumpscare oraz natychmiastowo banujemy każdą mapę która wychodzi przed szereg.


 • KubeQyt 3 tygodnie temu

  #ArizonaRanger to niech mapa nie miala kategorii horror tylko escape albo finding


 • Ksaviner 3 tygodnie temu

  Mapy nie ukończyłem, ponieważ nie umiem w Finding :/ Niestety polega ona na szukaniu rzeczy i przez sporą część czasu tylko na tym. Mapa miała być komedią, ale po porwaniu przez Zdzisia śmiechu jest bardzo, bardzo mało. Mimo to, doceniam pracę włożoną w ten projekt i zostawiam Diaxa!


 • RemBX 3 tygodnie temu

  Teraz czekać na recenzję Kisiela. Ocenę wystawię później


 • ArizonaRanger 3 tygodnie temu

  @KubeQyt Nie widzisz że ta mapa to jest komedia?


 • ArizonaRanger 3 tygodnie temu

  Bardzo przyjemna mapka z poczuciem humoru.


 • KubeQyt 3 tygodnie temu

  Mapka1/10 tego to się nawet horrorem nie można nazwać mapka zrobiona na odwal się txt tak samo zamiast textur packa jakieś krwi to jest spaghetti nie ma żadnych jumperów chciałem to nagrać, ale zrezygnowałem praktycznie macie tam restauracje, gdzie musicie szukać przedmiotów zeby uciec, a nawet nic was w tej lokacji nie goni nie polecam grania w to.


 • MrKisiel (Moderator)
  3 tygodnie temu

  Nie bawiłem się tak odkąd zdelegalizowali walki gladiatorów.