Confusion Puzzle

Autor: commandcraft
O Mapie:
Jest to mapa Puzzle z 18 poziomami. Zawiera muzykę wolną od praw autorskich,
ale możesz ją wyłączyć. Są również podpowiedzi, które pomogą ci, jeśli nie wiesz jak
przejść poziom.
To jest mój największy projekt i
spędziłem nad nim około 3 miesięcy z kilkoma przerwami.

Poziomy:
Są podzielone na trzy poziomy trudności:
📗 - łatwy
📙 - średni
📕 - trudny

Boss:
🏹 - Możesz strzelać do boss`a z łuku, ale co jakiś czas.
🗡 - Posiada kilka mechanik walki.
❤️ - Podczas walki, na arenie losowo pojawiają się serca, które dają więcej HP.

Dodatkowe informacje:
👤-Mapa tylko dla jednej osoby!
📝-Błędy proszę zgłaszać w komentarzach.

🎥 - Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=FpocuZez5UY

Dodana: 2 lata temu
Kategoria: Puzzle
Wersja: 1.16.4
Pobrania: 1099
28

Zobacz inne mapy Puzzle

(Więcej)
Dom pełen zagadek!

Wykonał: XDAnonimXD

Jest to mapa zawierająca pokoje z zagadkami musisz przejść wszystkie nie które są bardzo trudne nie które bardzo łatwe a nie które po środku tak czy siak, mam nadzieje że mapka ci się spodoba <3 (To j...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
UnFair Chest

Wykonał: commandcraft

Hej! Dzisiaj mam wam do zaprezentowania moją nową mapkę. Znajdziesz na niej parcoury, skrzynki, które cię będą trollowały a także wiele nie trudnych zagadek. Mapa ma na celu Cię wkurzyć, ale to już z...

Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej
Czy znajdziesz skrzynkę?

Wykonał: _Spleedy

Mapa posiada 10 poziomów z kreatywnie skrytymi skrzynkami. Mapa ma 5 poziomów trudności. Czy znajdziesz wszystkie skrzynki? Czy uda ci się rozwiązać zagadki? Czy myślisz obiektywnie? Przekonajmy się!...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
Escape The House

Wykonał: MCL

Escape The House to mapa puzzle, w której musisz uciec z domu, w którym zostałeś uwięziony. Mapa była testowana kilka razy przez różne osoby i jest ona możliwa do przejścia. 7-7-2022 zaczelismy pr...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej

Komentarze (24)


 • CobbepotPiernik 1 rok temu

  nice


 • ravenik 2 lata temu

  ja nie mogę znaleźć przycisku w poziomie 10


 • KolegaMati 2 lata temu

  ale ogólnie pierwsze 6 lvl spoko/fajne


 • KolegaMati 2 lata temu

  Poziom 7 nie działa. Otwieram shulkera, biore klucz, ide do drzwi i co..? Nie otwierają sie. i jak mam weśc dalej?


 • CiastkoXD 2 lata temu

  Mapa ogółem jest ładna i ciekawa, dodatkowo muzyka jest bardzo przyjemna. Jednak gdy próbowałem przejść poziom 11, przycisk nie działał. Po 10 minutach w końcu włączyłem creativa, ponieważ przycisk był zepsuty. Tak samo było w poziomie 12. Gdy odnalazłem wszystkie dziury i przeszedłem ten tor, czy co to tam było, guzik w ogóle nie działał. Znowu... Dodatkowo podpowiedz mówiąca "Znajdź ukryte przejścia w podłodze i w nie wejdź. Dalej sobie poradzisz" była strasznie frustrująca. "Dalej sobie poradzisz", no na pewno. Poradziłbym sobie, gdyby nie to, że wszystkie commandblocki były poukrywane. Jakby każde commandblocki do każdego poziomu były postawione obok każdego poziomu, to bym sprawdził, dlaczego nie działa przycisk. Jednak, skoro są poukrywane i nie da ich się znaleźć, to również nie da się przejść tego poziomu, więc i dalszych :( A szkoda, ponieważ mapa jest bardzo rozbudowana. Na dodatek to nie jest mapa puzzle, tylko find the button.

  Z całym szacunkiem
  ~Ciastko


 • patryk25612 2 lata temu

  nie moge pobrać mapy jak prawie mi się pobrała to nagle przestaje


 • karzeł1 2 lata temu

  Nie wiem czy mi się to zepsuło czy po prostu nie działa ale nie mogę przejść poziomu 12. klikam przycisk na lampie i nic się nie dzieje


 • commandcraft (Autor mapy)
  2 lata temu

  @DieselGeo przycisk jest w dziurze koło villagera


 • DieselGeo 2 lata temu

  No i zrestartowałem mapę, doszedłem do tego poziomu, zrobiłem, co trzeba było, ale koło wieśniaka nie ma żadnego przycisku!!! :( Pomoże ktoś? Proszę.


 • DieselGeo 2 lata temu

  Wkurzyłem się na poziom z bananami, włączyłem creative i chyba coś przypadkowo spierniczyłem. Po prostu zrestartuję mapę.  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


 • DieselGeo 2 lata temu

  Wie ktoś może jak przejść poziom 9 ?
  PS: podpowiedź jest błędna, lub jej nie zrozumiałem, bo po kliknięciu przycisku w mniejszej dziurze nie ma żadnego koło villagera.


 • KUBULA2255 2 lata temu

  dobra mam niezauważyłem przycisku kamienegp


 • KUBULA2255 2 lata temu

  WYTŁUmaczy mi ktoś lewel z tymi bananami
  bo mimo podpowiedzi nieumiem
  i nierozumiem


 • Kvilix 2 lata temu

  Świetna mapa! Miło się grało, moja ocena to 9/10. Diax leci!


 • noob-exe 2 lata temu

  jak pominąć poziom??????


 • a 2 lata temu

  Jest to ładnie zrobiona mapa find the button, ale mimo wszystko nie podoba mi się ona. Brak przyjemności a nawet frustrację wywoływały co chwila poukrywane przyciski, których by znaleźć nie wierzę że sie da bez zmiany trybu gry.
  Prawie wszystkie poziomy wymagały albo odszukania ukrytego przedmiotu, miejsca, lub kolejnego klikania w przyciski. Wyjątkiem od tej dolegliwości okazał się moim zdaniem tylko poziom 1., był on jedynym który zmusił mnie do stawania na niebieskie bloki i zejścia z platformy przed kliknięciem przycisku. Myślałem również że na poziomie 6. będę musiał zacząć myśleć, ale jednak polegał on tylko na przeklikiwaniu kolejnych kolanek tak aby pasowały, co tylko doprowadziło mój mały palec do zmęczenia.
  Najgorszą rzeczą jednak na niej były wszystkie te poukrywane w czarnych otchłaniach przyciski. Nie wiem co miałeś w głowie @commandcraft, ale by liczyć na to że ludzie zauważą czerń jeden odcień szarości jaśniejszą to już jest przesada.
  Poziomy z czekaniem na wykopanie kobla lub bananów były niemiłe, jednak nie aż tak jak te wszystkie poukrywane pomieszczenia których dosłownie nie widać.
  Walka z szefem pod koniec zawiodła mnie, potyczka z nim nie miała dla mnie sensu w kontekście mapy, a jego ataki były lekko mówiąc nieuczciwe. Obwiniam tu za zepsucie wrażeń, ogromną ilość zadawanych obrażeń i bardzo słabo zaznaczane kolejne ataki, potrafiące w mgnieniu oka wyzerować pasek zdrowia. Strzelanie co minutę z łuku też nie pomagało podnieść wrażeń podczas walki, a tylko zmuszało mnie do ciągłego biegania w kółko jak głupek, co i tak nie pomagało bo szef potrafił zrobić aoe i nadać mi od tak zatrucie lub obumieranie.

  Całuski
  ~a

  PS. Nie chciało mi się czekać na banany - dosłownie poddałeś recyklingowi wcześniejszy poziom :/, i trochę je rozmnożyłem, ale później jak kupiłem klucz i kliknąłem go w moim ekwipunku będąc koło wieśniaka, on zniknął.


 • BartoszKartosz 2 lata temu

  Mnie mapa się bardzo podobała ale jedyne co mi przeszkadzało to jak podczas bossa się czasami strzały od niego odbijały ale i tak udało mi się go pokonać. Jedyny błąd jaki znalazłem to (chyba) w poziomie 3 bo jak wykopałem ten kamień to przez przypadek go sobie usunąłem nawet nie wiem jak. Daję ocenę 9/10 i leci diaksik :)


 • MCL 2 lata temu

  @KMC
  Mu chyba bardziej chodziło o to, że mapa bardziej nadaje się do kategorii Finding niż Puzzle, bo zbyt wielu zagadek na niej nie ma.


 • XDPawcio8 2 lata temu

  Fajne, ale trochę trudne


 • commandcraft (Autor mapy)
  2 lata temu

  @StasioGame można


 • StasioGame 2 lata temu

  Można grać na 1.16.5?


 • GOLDMIKIYT 2 lata temu

  I dlaczego to ma tylko tyle pobrań!


 • MCL 2 lata temu

  @Zyvyr
  "Nie rób map puzzle"
  A może niech po prostu robi dobre mapy puzzle?


 • Zyvyr 2 lata temu

  Znowu mapa puzzle, jakże ciekawa i monotonna, ciągle tylko szukanie przycisku bądź dowiadywanie się ,że lampa to trap door, mapa kompletnie w 75,39201% to find the button , wiele poziomów z nie ciekawymi mechanikami , nie wspomnę nawet o shulkerach. Zrobiłem 8 salt z dachu podczas szukania ich.

  Walka z bossem , końcowa akcja lot spadanie trwa 8 miesięcy.

  Mapa miała prezentować confusion puzzle , jednak żadnej tutaj nie znalazłem , było to bardziej shitpost shulker find.

  Pro-tip:
  Nie rób map puzzle :ok_hand:

  Nie dostałeś mojego rozgrzeszenia

  Nie dziękuj za opinie , dzięki za shitpost <3