Mamy serwer Discord!
Zapraszamy na oficjalny serwer Discord naszej strony!
Dołącz teraz!

Confusion Puzzle

Autor: commandcraft
O Mapie:
Jest to mapa Puzzle z 18 poziomami. Zawiera muzykę wolną od praw autorskich,
ale możesz ją wyłączyć. Są również podpowiedzi, które pomogą ci, jeśli nie wiesz jak
przejść poziom.
To jest mój największy projekt i
spędziłem nad nim około 3 miesięcy z kilkoma przerwami.

Poziomy:
Są podzielone na trzy poziomy trudności:
📗 - łatwy
📙 - średni
📕 - trudny

Boss:
🏹 - Możesz strzelać do boss`a z łuku, ale co jakiś czas.
🗡 - Posiada kilka mechanik walki.
❤️ - Podczas walki, na arenie losowo pojawiają się serca, które dają więcej HP.

Dodatkowe informacje:
👤-Mapa tylko dla jednej osoby!
📝-Błędy proszę zgłaszać w komentarzach.

🎥 - Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=FpocuZez5UY

Dodana: 1 rok temu
Kategoria: Puzzle
Wersja: 1.16.4
Pobrania: 875
27

Zobacz inne mapy Puzzle

(Więcej)
Noob VS Pro - Battle of the bush

Wykonał: Kalendarz2

Jakiś czas temu żyły sobie 2 nooby, lecz pewnego dnia, jeden z nich odnalazł uschnięty krzak. Drugi noob w zazdrości postanowił ukraść mu roślinę, a żeby jej nie stracić, wybudował mnóstwo trudnych pu...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
Escape The House

Wykonał: AMHL

Escape The House to mapa puzzle, w której musisz uciec z domu, w którym zostałeś uwięziony. Mapa była testowana kilka razy przez różne osoby i jest ona możliwa do przejścia. Jeśli nie potrafisz ro...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
UnFair Chest

Wykonał: commandcraft

Hej! Dzisiaj mam wam do zaprezentowania moją nową mapkę. Znajdziesz na niej parcoury, skrzynki, które cię będą trollowały a także wiele nie trudnych zagadek. Mapa ma na celu Cię wkurzyć, ale to już z...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
MyUnFairMinecraft

Wykonał: MALYMATI2007

Witaj! Chciałbym ci przedstawić moją mapę o tytule "MyUnFairMinecraft"! Mapę budowałem samemu, lecz przetestowali ją znajomi. W Mapę Można grać wiele razy. Mapa jest na ok od 20 min do 1 godziny....

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej

Komentarze (26)


 • Cobbepot 3 miesiące temu

  nice


 • ravenik 4 miesiące temu

  ja nie mogę znaleźć przycisku w poziomie 10


 • KolegaMati 5 miesięcy temu

  ale ogólnie pierwsze 6 lvl spoko/fajne


 • KolegaMati 5 miesięcy temu

  Poziom 7 nie działa. Otwieram shulkera, biore klucz, ide do drzwi i co..? Nie otwierają sie. i jak mam weśc dalej?


 • CiastkoXD 9 miesięcy temu

  Mapa ogółem jest ładna i ciekawa, dodatkowo muzyka jest bardzo przyjemna. Jednak gdy próbowałem przejść poziom 11, przycisk nie działał. Po 10 minutach w końcu włączyłem creativa, ponieważ przycisk był zepsuty. Tak samo było w poziomie 12. Gdy odnalazłem wszystkie dziury i przeszedłem ten tor, czy co to tam było, guzik w ogóle nie działał. Znowu... Dodatkowo podpowiedz mówiąca "Znajdź ukryte przejścia w podłodze i w nie wejdź. Dalej sobie poradzisz" była strasznie frustrująca. "Dalej sobie poradzisz", no na pewno. Poradziłbym sobie, gdyby nie to, że wszystkie commandblocki były poukrywane. Jakby każde commandblocki do każdego poziomu były postawione obok każdego poziomu, to bym sprawdził, dlaczego nie działa przycisk. Jednak, skoro są poukrywane i nie da ich się znaleźć, to również nie da się przejść tego poziomu, więc i dalszych :( A szkoda, ponieważ mapa jest bardzo rozbudowana. Na dodatek to nie jest mapa puzzle, tylko find the button.

  Z całym szacunkiem
  ~Ciastko


 • patryk25612 9 miesięcy temu

  nie moge pobrać mapy jak prawie mi się pobrała to nagle przestaje


 • karzeł1 10 miesięcy temu

  Nie wiem czy mi się to zepsuło czy po prostu nie działa ale nie mogę przejść poziomu 12. klikam przycisk na lampie i nic się nie dzieje


 • commandcraft (Autor mapy)
  1 rok temu

  @DieselGeo przycisk jest w dziurze koło villagera


 • DieselGeo 1 rok temu

  No i zrestartowałem mapę, doszedłem do tego poziomu, zrobiłem, co trzeba było, ale koło wieśniaka nie ma żadnego przycisku!!! :( Pomoże ktoś? Proszę.


 • DieselGeo 1 rok temu

  Wkurzyłem się na poziom z bananami, włączyłem creative i chyba coś przypadkowo spierniczyłem. Po prostu zrestartuję mapę.  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd


 • DieselGeo 1 rok temu

  Wie ktoś może jak przejść poziom 9 ?
  PS: podpowiedź jest błędna, lub jej nie zrozumiałem, bo po kliknięciu przycisku w mniejszej dziurze nie ma żadnego koło villagera.


 • KUBULA2255 1 rok temu

  dobra mam niezauważyłem przycisku kamienegp


 • KUBULA2255 1 rok temu

  WYTŁUmaczy mi ktoś lewel z tymi bananami
  bo mimo podpowiedzi nieumiem
  i nierozumiem


 • Kvilix 1 rok temu

  Świetna mapa! Miło się grało, moja ocena to 9/10. Diax leci!


 • noob-exe 1 rok temu

  jak pominąć poziom??????


 • a 1 rok temu

  Jest to ładnie zrobiona mapa find the button, ale mimo wszystko nie podoba mi się ona. Brak przyjemności a nawet frustrację wywoływały co chwila poukrywane przyciski, których by znaleźć nie wierzę że sie da bez zmiany trybu gry.
  Prawie wszystkie poziomy wymagały albo odszukania ukrytego przedmiotu, miejsca, lub kolejnego klikania w przyciski. Wyjątkiem od tej dolegliwości okazał się moim zdaniem tylko poziom 1., był on jedynym który zmusił mnie do stawania na niebieskie bloki i zejścia z platformy przed kliknięciem przycisku. Myślałem również że na poziomie 6. będę musiał zacząć myśleć, ale jednak polegał on tylko na przeklikiwaniu kolejnych kolanek tak aby pasowały, co tylko doprowadziło mój mały palec do zmęczenia.
  Najgorszą rzeczą jednak na niej były wszystkie te poukrywane w czarnych otchłaniach przyciski. Nie wiem co miałeś w głowie @commandcraft, ale by liczyć na to że ludzie zauważą czerń jeden odcień szarości jaśniejszą to już jest przesada.
  Poziomy z czekaniem na wykopanie kobla lub bananów były niemiłe, jednak nie aż tak jak te wszystkie poukrywane pomieszczenia których dosłownie nie widać.
  Walka z szefem pod koniec zawiodła mnie, potyczka z nim nie miała dla mnie sensu w kontekście mapy, a jego ataki były lekko mówiąc nieuczciwe. Obwiniam tu za zepsucie wrażeń, ogromną ilość zadawanych obrażeń i bardzo słabo zaznaczane kolejne ataki, potrafiące w mgnieniu oka wyzerować pasek zdrowia. Strzelanie co minutę z łuku też nie pomagało podnieść wrażeń podczas walki, a tylko zmuszało mnie do ciągłego biegania w kółko jak głupek, co i tak nie pomagało bo szef potrafił zrobić aoe i nadać mi od tak zatrucie lub obumieranie.

  Całuski
  ~a

  PS. Nie chciało mi się czekać na banany - dosłownie poddałeś recyklingowi wcześniejszy poziom :/, i trochę je rozmnożyłem, ale później jak kupiłem klucz i kliknąłem go w moim ekwipunku będąc koło wieśniaka, on zniknął.


 • BartoszKartosz 1 rok temu

  Mnie mapa się bardzo podobała ale jedyne co mi przeszkadzało to jak podczas bossa się czasami strzały od niego odbijały ale i tak udało mi się go pokonać. Jedyny błąd jaki znalazłem to (chyba) w poziomie 3 bo jak wykopałem ten kamień to przez przypadek go sobie usunąłem nawet nie wiem jak. Daję ocenę 9/10 i leci diaksik :)


 • AMHL 1 rok temu

  @KMC
  Mu chyba bardziej chodziło o to, że mapa bardziej nadaje się do kategorii Finding niż Puzzle, bo zbyt wielu zagadek na niej nie ma.


 • XDPawcio8 1 rok temu

  Fajne, ale trochę trudne


 • commandcraft (Autor mapy)
  1 rok temu

  @StasioGame można


 • StasioGame 1 rok temu

  Można grać na 1.16.5?


 • KMC 1 rok temu

  @Zyvyr tobie mają prawo się nie podobać mapy puzzle, jednak ktoś inny może mieć inny tok myślenia.
  pro-tip:
  Jak nie lubisz map puzzle to po protu w nie nie graj.


 • KMC 1 rok temu

  @Zyvyr "Nie rób więcej map puzzle" a ja je lubię. Nie jesteś sama na tej stronie i nie tylko twoja decyzja się liczy. Pamiętaj, że każdy ma prawo robić takie mapy na jakie ma ochotę i jako, że mapy puzzle nie są zablokowane na tej stronie można takie robić.


 • GOLDMIKIYT 1 rok temu

  I dlaczego to ma tylko tyle pobrań!


 • AMHL 1 rok temu

  @Zyvyr
  "Nie rób map puzzle"
  A może niech po prostu robi dobre mapy puzzle?


 • Zyvyr 1 rok temu

  Znowu mapa puzzle, jakże ciekawa i monotonna, ciągle tylko szukanie przycisku bądź dowiadywanie się ,że lampa to trap door, mapa kompletnie w 75,39201% to find the button , wiele poziomów z nie ciekawymi mechanikami , nie wspomnę nawet o shulkerach. Zrobiłem 8 salt z dachu podczas szukania ich.

  Walka z bossem , końcowa akcja lot spadanie trwa 8 miesięcy.

  Mapa miała prezentować confusion puzzle , jednak żadnej tutaj nie znalazłem , było to bardziej shitpost shulker find.

  Pro-tip:
  Nie rób map puzzle :ok_hand:

  Nie dostałeś mojego rozgrzeszenia

  Nie dziękuj za opinie , dzięki za shitpost <3