Great Tower

Autor: MniamPL
Zbudowałem tę wieżę inspirując się stylem gotyckim i katedrami. Ma ponad 150 bloków wysokości oraz 3 piętra + 1 ukryty pokój. Budowla ma naprawdę dużo szczegółów, więc jest co oglądać.
Da się wejść na najwyższe piętro wieży, mimo iż mogło by się wydawać, że nie ma schodów na pierwsze piętro. Są, tylko że niewidzialne (zostały do tego użyte barrier bloki po to aby nie psuły wyglądu parteru). Na drugim piętrze jest taki niby parkur, który trzeba przejść aby wejść na trzecie piętro.
Budowla służy głównie do zwiedzania. Zalecane jest, aby nie grać na "fullbright", ponieważ zepsuje to efekty związane z oświetleniem wnętrza. Co do shaderów, to według mnie najlepiej pasują BSL.
Informacje/formalności:
Screen na miniaturce przedstawia wieżę w "naturalnym środowisku", więc po pobraniu mapy nie ujrzysz rozległego morza, tylko jego wycinek na płaskim świecie (niedaleko jest także budowla bez podstawy/wyspy).
Zezwalam Ci na użycie budowli na swoim serwerze, natomiast nie pozwalam, na użycie wieży w swojej budowli, a potem na publikowanie tego jako swoje (to raczej oczywiste). Jeżeli robisz film na YouTube, pamiętaj o wspomnieniu o mnie w opisie, w postaci linku do MinecraftMapy.pl do mojej budowli.
Wieża została zbudowana m. in. na event (robiony przez ze mnie) na serwerze survival RichCraft.pl.

Dodana: 2 lata temu
Kategoria: Creation
Wersja: 1.16.4
Pobrania: 349
14

Zobacz inne mapy Creation

(Więcej)
Statek piracki

Wykonał: Kartofelex

Hej jestem Kartofelex (Kamil) i to moja pierwsza mapa. Jest to mapka typu creation i użyłem do niej bardzo dużo armorstandów. Przedstawia ona statek piracki z kapitanem Roxem. Mam nadzieje, że mapka...

Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej
Miasto Reazen v1.0

Wykonał: SEVIXOL

To jest pełna wersja mapy Miasto Reazen mapę stworzyli: Hewaki1, Tomeg, SEVIXOl, na4lapy na mapie jest dużo easter eggów. Zostawcie Diaxa i napiszcie Komentarz pod mapą.

Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej
realistyczny krajobraz polskiej wsi

Wykonał: Qbix11

przedstawiam mapę dzięki, której będziesz mógł się przenieść na XIX wieczny Śląsk. Starałem się budować wszystko z zachowaniem poprawności historycznej. Teren jest realistyczny i stworzony w WorldP...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
SkyBlock Datapack

Wykonał: PiXell

Hej! Trochę mniejszy projekt, gdyż zajmuję się czymś większym :) Na początek: NA MAPIE PRZECZYTAJ DOKŁADNIE WSZYSTKIE KSIĄŻKI <!> wszystko zostało w nich opisane <!> Na mapie znajduje się tylk...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej

Komentarze (3)