Mamy serwer Discord!
Zapraszamy na oficjalny serwer Discord naszej strony!
Dołącz teraz!

Pick Your House! Sandtown

Autor: Revansky
Siema! Najpierw, chciałbym podziękować osobom, które pobrały. zagrały oraz oceniły dwie poprzednie części Pick Your House. Teraz, trochę konkretów. Witam w kolejnej części serii moich autorskich map Pick Your House, które buduję sam. Tym razem nie jest to pełna część 3, a spinoff serii, który pokazuje małe miasteczko El Affar, wzorowane na egipskich miasteczkach. Więcej informacji znajduje się w grze. Zapraszam do zagrania oraz ocenienia tego projektu. Z góry dzięki ;)
PS.: Jest to mój pierwszy spinoff ;)

Dodana: 2 tygodnie temu
Kategoria: Creation
Wersja: 1.16.4
Pobrania: 73
5

Zobacz inne mapy Creation

(Więcej)
SkyBlock Datapack

Wykonał: PiXell

Hej! Trochę mniejszy projekt, gdyż zajmuję się czymś większym :) Na początek: NA MAPIE PRZECZYTAJ DOKŁADNIE WSZYSTKIE KSIĄŻKI <!> wszystko zostało w nich opisane <!> Na mapie znajduje się tylk...

Dodano 7 miesięcy temu

Zobacz więcej
Miasto Reazen Wersja Pełna

Wykonał: SEVIXOL

To jest pełna wersja mapy Miasto Reazen mapę stworzyli: Hewaki1, Tomeg, SEVIXOl, RadinPL, Olciak, Ricki na mapie jest dużo easter eggów. Zostawcie Diaxa i napiszcie Komentarz pod mapą.

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
Megapolis- ,,Nowe Lądy,,

Wykonał: filipoxin

Hej ^^ Postaram się napisać wszystko co się zmieniło od ostatniego sava. Pierwszy save mapki ważył 27MB, ostatni 45MB, teraz mapka waży już 94MB !!! A więc co nowego tym razem: - Wyspa wulkaniczn...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
Mini Biomy

Wykonał: roxmb

Hejka, dzisiaj mam dla Was mapkę z odcinka o mini-biomach. Mapa zawiera makiety najpopularniejszych minecraftowych biomów w tym również świat netheru oraz kresu.

Dodano 3 miesiące temu

Zobacz więcej

Komentarze (2)


  • Matfiz 1 tydzień temu

    omk zazdro kisiel ci skomentował


  • MrKisiel (Moderator)
    2 tygodnie temu

    Bardzo ładne minimalistyczne domki.