Mamy serwer Discord!
Zapraszamy na oficjalny serwer Discord naszej strony!
Dołącz teraz!

Dzień w którym zatrzymał się Mapmaking

Autor: MrKisiel
Dawno dawno temu z pomocą jakiegoś nieznanego typa legendarny heros Maciuś pokonał pradawną bestie i ocalił mapmaking. Dziś jednak nadszedł dzień gdy zło powróciło i raz jeszcze łaknie zemsty na mapmakerach. Nie zatrzyma się przed niczym. I dziś... to ty wcielisz się w antagonistę tej historii.

Walcz do ostatniej kropli krwi, dashuj się i paruj ataki, zniszcz wszystko na swej drodzę. Dzień w którym zatrzymał się Mapmaking to bossrush w którym czeka cię seria 7 pojedynków z legendami polskiej sceny mapmakerskiej. Czy uda ci się zwyciężyć? Czy może na zawsze pozostaniesz w otchłani zapomnienia?

Mapa zawiera sporadyczne brzydkie słowa, ponadprzeciętnie trudne walki PVE, niezwykle brutalne sceny oraz śladowe ilości orzechów arachidowych.

Dodana: 3 miesiące temu
Kategoria: Adventure
Wersja: 1.16.5
Pobrania: 1030
46

Zobacz inne mapy Adventure

(Więcej)
Wilczy Głód

Wykonał: Kassarix

Woof! Chciałbym Wam przedstawić moją kolejną mapę przygodową! Mapę tworzyłem bodajże 5 miesięcy z dłuuugimi przerwami. Mapa jest na wersję 1.12.2, lecz myślę, że naprawdę warto zagrać! :) Fabuła;...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
Trappist-1

Wykonał: Kalendarz2

Jest rok 2117. Został zorganizowany lot na ziemio podobną planetę Trappist-1e. Zostałeś wybrany na członka załogi. Okazało się jednak, że planeta nie jest pusta... Trappist-1 to mapa przygodowa pol...

Dodano 4 lata temu

Zobacz więcej
Dzień z życia Bartka

Wykonał: Pufcik

Masz na imię Bartek Rydziewski i przeprowadziłeś się do innego szaasu. Kiedy wychodzisz do lidla nie dowierzasz co się stało. Mapę robiłem z miesiąc. Inspiracją do stworzenia o to tej mapy były dzieci...

Dodano 8 miesięcy temu

Zobacz więcej
Cztery Żywioły - Rozdział 1: Ogień

Wykonał: Bartteq1242

Wracam znowu! Tym razem zupełna nowość. Cztery Żywioły to nowa seria map, w której zadaniem jest odnalezienie czterech artefaktów. Jak zwykle po drodze czeka Cię dużo zagadek, parkoura i eksploracji!...

Dodano 3 lata temu

Zobacz więcej

Komentarze (24)


 • Wala 2 miesiące temu

  Jedno słowo:
  Boss


 • Łuki_Bsp 3 miesiące temu

  super mapa


 • luk129 3 miesiące temu

  Bardzo fajna mapa! Takich bossfightów w życiu nie widziałem!


 • MikoG20 3 miesiące temu

  To co mi się podoba w mapie to to, gdzie naprawdę musisz mieć umiejętności w walce. Sama mapa to boss fighty, które mogą się wielu graczom nie podobać, lecz mi się to bardzo podoba. 7 bossów, z czego każdy ma inny atak, oraz inne lokację, co daje duży plus w gameplay'u.
  Welp, jakoś recenzji albo ocen nie umiem zbytnio pisać, mapa jest git, wymagająca, momentami funny, i ogólnie wszystko jest naprawdę spoko.
  Pozdrawiam


 • bartas61 3 miesiące temu

  mapa za łatwa.może była by chociaż średnio trudna gdyby ten cały hardmode czy jak ty to nazwałeś był do wyboru na start.


 • a 3 miesiące temu

  Większość elementów walk podobała mi się. Począwszy od stylistyki, każda z aren - poza kalendarza69 - miała swój unikalny nastrój, wspierany przez dobry podkład muzyczny. Ty kiblu, jak i inni mieliście ładnie dobrane ataki, wpisujące się w stylistykę areny. Starcie z oszustem serwerowym, kalendarzem69, było moim zdaniem najsłabiej wykonane. Poza faktem że chyba wszystkie ataki dystansowe z wykluczeniem Maciusia i twoich, zdają się mieć wbudowane autonaprowadzanie, pierdy które pojawiają się gdy scamendarz69 kończy szarżować, potrafiły bić z dystansu kilku kratek - przynajmniej takie miałem odczucie. Do takiej niskiej oceny tej walki, przyczynia się również trudność poprawnego zablokowania ataku, który wizualnie polega strzeleniu cząsteczkami i odebraniu go na klatę, co było dla mnie bardzo trudne do sprawdzenia czy nawet poprawnie je wykonałem. Tak, możliwe że to ja po prostu jestem upośledzony i miałem trudności z nauczeniem się tego, jednak nadal poza wzrostem o 1 paska pż nie wiadomo czy jest on dobrze przeprowadzony. Inny problem który nie był zbyt przyjemny tyczył się ostatniej walki, podczas której starzec co chwila wchodził w stan niezniszczalności, przeciągając jednak w miarę łatwą walkę. Najlepszą w moich oczach była ta z HeroDendronem, uznała to miejsce dzięki ładnym wykonaniu, oraz etapom wyróżniających się od poprzednich. Mimo wszystko, po przejściu mapy, i w miarę nauczeniu się technik blokowania oraz dashowania, jednak stwierdzam że kreatywne, lecz głównie oparte na komendach ataki, są gorsze od tych co używają zwykłych mechanik (did szef walki > dwkzsm szef walki). A tak poza tym, czy nie mam mylnego wrażenia, że zoofil kasar wygłosiłby lepszy monolog, z większą ilością słów których znaczenia musiałbym szukać w słowniku?

  Całuski
  ~a


 • Doggq 3 miesiące temu

  czy możesz podać dc bo nie mam na kim wyżyć złość


 • Doggq 3 miesiące temu

  czyli mam teraz przejść te grę od nowa?


 • MrKisiel (Autor mapy)
  3 miesiące temu

  @Doggq 5, jak przejdziesz mape to się dowiesz.


 • Doggq 3 miesiące temu

  Ile jest przycisków? I co w zasadzie robią? (jestem na czwartym bossie I mam 2)


 • Kerizuu 3 miesiące temu

  kozak mapeczka mordeczko :D


 • HeroDendo (Moderator)
  3 miesiące temu

  dzięki tej mapie dowiedziałem się, że umiem władać pieczonymi ziemniakami, polecam 100/10

  a i zawiodłem się trochę na siódmym bossie, po zamku spodziewałem się marcina1964


 • znz234 3 miesiące temu

  bardzo fajna mapa lepsza od pierwszej części, tylko trudna troche.


 • Skiler (Administrator)
  3 miesiące temu

  Mapa dopracowana i interesująca, ale niestety jedyne co w niej jest to walka z kilkoma bossami. W pierwszej części była ciekawa i śmieszna fabuła, przerywniki, cutscenki i raz na jakiś czas walka z bossem, podczas której jego ataki i cały przebieg się jakoś do niego odnosił (np. walka z Minecraft Sen). Tutaj tego po prostu nie ma. W tej mapie są jedynie bossfighty (rozciągnięte i powtarzalne) a postacie tylko się przedstawiają. Wszystko dzieje się samo z sobie i nawet nie musimy iść do kolejnego przeciwnika. Zabrakło tego za co wszyscy pokochali poprzednią mapę. Mam nadzieję, że w kolejnej części powrócimy do bardziej komediowego typu.


 • Kvilix 3 miesiące temu

  Niesamowita mapa, nigdy nie widziałem tak dobrych bossfightów, jest lepsza niż pierwsza część!


 • Kvilix 3 miesiące temu

  Co zatrzymało mapmaking? Wysokie podatki albo 4 zemsta Potwornie Umarłego.


 • Treteusz 3 miesiące temu

  Bardzo fajna mapencja! Trochę trudna, ale nie za bardzo. W skali zozolowej oceniam ją na ocene 2!


 • Patrix 3 miesiące temu

  Mapka cudowna :D


 • AMHL 3 miesiące temu

  Lepiej wykonane od pierwszej części, mapa bardzo trudna, z ostatnim poziomem miałem nawet na problem creative'ie, ale przynajmniej jest ostrzeżenie. Rozumiem, że niektórym może się to podobać. "Cutsceny" zalecam na przyszłość robić przy użyciu armor standów i /spectate, wtedy nie da się ruszać kamerą.


 • LisSlodkowodny (Moderator)
  3 miesiące temu

  Na pewno fantastyczna nawet nie trzeba nawet downloadować! 😎


 • MrKisiel (Autor mapy)
  3 miesiące temu

  @AMHL Spokojnie, jest jeszcze trudniejsza.


 • Astyn 3 miesiące temu

  ok


 • AMHL 3 miesiące temu

  Pobieram, mam nadzieję, że będzie lepsze od pierwszej części.


 • Ksof 3 miesiące temu

  mniamuśnie