Ultra Quiz 100 lvl

Autor: Tartanel007
Jest to mapa Quiz która posiada 100 leveli. Żeby rozpocząć Quiz trzeba wejść do każdej z bram czyli wpierw Informacje o Mapie, Informacje o Autorze, Dla kogo jest mapa i potem na Start.

Za każdy złą odpowiedz tepa gracza na mini Parkur. Parkur raczej nie jest trudny. Dodałem ułatwienie do Parkura takie że co 20 leveli Quizu jest ułatwiany.

Quiz jest o Historii, Biologi, Popkulturze i oczywiście o Minecraft. Mapa nie posiada Quizów o Polityce, Religi itp. Mapę robiłem ponad 5 Miesięcy. I pomagało mi przy niej dwóch kolegów, są wspomnień na mapie.
Mapa jest przystosowana od 1-8 graczy. Polecam grać z kimś ponieważ mapa może się znudzić i można dostać Rage. A we dwóch zawsze raźniej i śmiesznej :)

I jak zawsze na końcu znajdują się spojlery do następnych map :D

PS. Mam w planach zrobienie 2 części Quizu. Ale do tego potrzebuje pomocy. Jeśli chciałby ktoś mi pomoc to wyślij Quizy z Odpowiedziami i Fake Odpowiedziami na Gmaila: @gmail.com" rel="nofollow">tartanel00798@gmail.com No i możecie napisać wasz nick żebym później dopisał was przy waszym Quizie.

Dodana: 2 miesiące temu
Kategoria: Game
Wersja: 1.15.2
Pobrania: 494
12
Jak pobrać mapę?

Zobacz inne mapy Game

(Więcej)
CSGO Case 2.0

Wykonał: Beniamin73

Druga wersja mapy CSGO polegająca na losowaniu przedmiotów i walce z przeciwnikiem na arenie. W budowie mapy pomagał PepePlay

Dodano 6 miesięcy temu

Zobacz więcej
Czy rozpoznasz logo?

Wykonał: maciekr

"Czy rozpoznasz logo?" jest mapą gdzie zgaduje się rózne popularne loga. W każdym etapie znajduje się 15 obrazków, czyli jest ponad 90 obrazków! Mapa została zainspirowana grą "Co to za logo?"...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
ZgadnijKtoTo2

Wykonał: 12jn00gb

Witaj na drugiej części mapy "ZgadnijKtoTo"! Tak jak pisałem dodałem możliwość wyboru plansz! Jeżeli nie wiesz o co chodzi w grze, to zapraszam do pierwszej części, albo przeczytaj informacje zawarte...

Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej
Symulator Farmera

Wykonał: Grzybek5

Jesteś farmerem i twoim zadaniem jest rozwinąć swoją farmę. Pomysł należy do gracza "koteczek754", jednak postanowiłem go wykorzystać i rozwinąć. Wprowadziłem kilka propozycji ROXMB i kilka własnych p...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej

Komentarze (11)


 • jojihekker 1 miesiąc temu

  bardzo fajna mapka , porada ciut więcej elemętów można dodać na lobbi , leci diax :}


 • Dolax5509 1 miesiąc temu

  Super mapa daje diaxa!


 • HammyFire 2 miesiące temu

  Tylko jeszcze Parkour mógł się pojawiać w momencie, gdy dobrze odpowiemy, ponieważ czasem teleportowało mnie do pytań, których nie miałem jeszcze, albo już miałem i nie wiedziałem, jaka jest tego kolejność.


 • HammyFire 2 miesiące temu

  Super mama, ale bolą mnie oczy (bo bardzo lubię ortografię) jak zobaczyłem "z rzędu" przez "ż", ale to nie jest taki błąd, który by przeszkadzał w przejściu mapki, w graniu przez innych graczy. To pewnie tylko dla mnie bolesne, no ale mapka świetna, działa, więc diaxa zostawię.


 • Tartanel007 (Autor mapy)
  2 miesiące temu

  @CzekotPL jeśli nie grałeś na mapie to niemów że zabijam graczy. Nic nie pisałem żeby zabijało graczy.


 • CzekotPL 2 miesiące temu

  @Tartanel007 nie powinieneś zabijać gracza, są lepsze sposoby na zrobienie spawnpointów. A gracz nie musi wiedzieć jak stanąć, by mu się spawnpointy aktywowały, mają po prostu działać. Nie wiem kto sprawdzał tą mapę ale nie powinna znajdować się na stronie.


 • Tartanel007 (Autor mapy)
  2 miesiące temu

  Dziękuje za te uwagi. Ale komentarze na temat Checkpointów że niby nie działają są mylne (chociaż spawnpointy mogą nie działać tylko dlatego że nie wchodzicie na cały block). A co do komentarza o Parkurze zrobiłem ułatwienie wcześniej za nim udostępniłem mapę (co 20lvl Quiza i robi się droga na Parkurze żeby nie robić po raz setny). Co do Gamemode 1 nic z tym nie robiłem. Po prostu trzeba włączyć dostępność do komend.


 • DerfPL 2 miesiące temu

  Mapa ładna, fajnie zrobiona, ALE 2 rzeczy
  1. Checkpointy nie dzialają często. Niby ten czerwony blok ale nie dziala.
  2. Dlaczego WSZYSCY robią tak, że nie można włączyć Gamemode 1? Jak się już od parkoura denerwuje to i tak gram dla siebie, więc chciałbym włączyć gamemoda i zobaczyć jakie jescze pytania dałeś/aś. To jest BARDZO duży błąd i proszę weź to do siebie i w kolejnem mapie daj możliwość do tego ;).


 • Avatar 2 miesiące temu

  Ty tylko quizy zrobiłeś hehe


 • treecko333 2 miesiące temu

  Mapka spoko, komendami dopracowana. Otoczka wizualna też jest na wysokim poziomie. JEDNAK proszę, rób jakieś checkpointy przy złych odpowiedziach, bo skakać cały parkour milion razy psuje psychę ;-; A tak poza tym to 8/10 Diax leci ;)


 • Lampards 2 miesiące temu

  Widać włożony pełny profesjonalizm w tą mapę.