Mamy serwer Discord!
Zapraszamy na oficjalny serwer Discord naszej strony!
Dołącz teraz!

Ultra Quiz 100 lvl

Autor: Tartanel007
Jest to mapa Quiz która posiada 100 leveli. Żeby rozpocząć Quiz trzeba wejść do każdej z bram czyli wpierw Informacje o Mapie, Informacje o Autorze, Dla kogo jest mapa i potem na Start.

Za każdy złą odpowiedz tepa gracza na mini Parkur. Parkur raczej nie jest trudny. Dodałem ułatwienie do Parkura takie że co 20 leveli Quizu jest ułatwiany.

Quiz jest o Historii, Biologi, Popkulturze i oczywiście o Minecraft. Mapa nie posiada Quizów o Polityce, Religi itp. Mapę robiłem ponad 5 Miesięcy. I pomagało mi przy niej dwóch kolegów, są wspomnień na mapie.
Mapa jest przystosowana od 1-8 graczy. Polecam grać z kimś ponieważ mapa może się znudzić i można dostać Rage. A we dwóch zawsze raźniej i śmiesznej :)

I jak zawsze na końcu znajdują się spojlery do następnych map :D

PS. Mam w planach zrobienie 2 części Quizu. Ale do tego potrzebuje pomocy. Jeśli chciałby ktoś mi pomoc to wyślij Quizy z Odpowiedziami i Fake Odpowiedziami na Gmaila: [email protected] No i możecie napisać wasz nick żebym później dopisał was przy waszym Quizie.

Dodana: 1 rok temu
Kategoria: Game
Wersja: 1.15.2
Pobrania: 951
16

Zobacz inne mapy Game

(Więcej)
Mob Wars

Wykonał: FeelsBatMan

Mob Wars to Minigierka w której możesz sam lub ze znajomymi grać w zaprojektowane przeze mnie Tryby. Możesz wcielić się w 1 z 36 różnych Mobów z Minecrafta, po czym grać ile dusza zapragnie. Z początk...

Dodano 1 miesiąc temu

Zobacz więcej
Clicker 1.15.2 no bugs

Wykonał: AngryBirdsPL

Hej! Dawno mnie nie było, więc pomyślałem o mapce Clicker! Mapa zawiera: - paczki z kilofami i punktami - enchanty do kilofów i jeden nieskończony - ewolucja kilofów - resetowanie gry Myślę, że...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej
Block Hunter - Hide & Seek

Wykonał: Pawcik

Razem z całą czwórką twórców (Astyn, Pawcik, Natixeu, RemBX) chcielibyśmy przekazać wam wczesną wersję naszej mapy która za jakiś czas przejdzie spory update z nowościami. Jak to działa? Chyba każdy z...

Dodano 4 miesiące temu

Zobacz więcej
OneBlock

Wykonał: JinGwardin

Jest to mapa SkyBlock. Znajduje się na niej dużo nowych osiągnięć. Można grać w nią w pojedynkę jak i w więcej osób. Zaczynasz swoją rozgrywkę na lobby, na którym wybierasz ustawienia mapy (poziom tr...

Dodano 1 rok temu

Zobacz więcej

Komentarze (12)


 • Bianc0 1 miesiąc temu

  Nie polecam, okropna mapa, quiz niby o mc a milion innych pytań o gówno z realnego świata


 • jojihekker 1 rok temu

  bardzo fajna mapka , porada ciut więcej elemętów można dodać na lobbi , leci diax :}


 • Dolax5509 1 rok temu

  Super mapa daje diaxa!


 • HammyFire48 1 rok temu

  Tylko jeszcze Parkour mógł się pojawiać w momencie, gdy dobrze odpowiemy, ponieważ czasem teleportowało mnie do pytań, których nie miałem jeszcze, albo już miałem i nie wiedziałem, jaka jest tego kolejność.


 • HammyFire48 1 rok temu

  Super mama, ale bolą mnie oczy (bo bardzo lubię ortografię) jak zobaczyłem "z rzędu" przez "ż", ale to nie jest taki błąd, który by przeszkadzał w przejściu mapki, w graniu przez innych graczy. To pewnie tylko dla mnie bolesne, no ale mapka świetna, działa, więc diaxa zostawię.


 • Tartanel007 (Autor mapy)
  1 rok temu

  @CzekotPL jeśli nie grałeś na mapie to niemów że zabijam graczy. Nic nie pisałem żeby zabijało graczy.


 • Vironacorus 1 rok temu

  @Tartanel007 nie powinieneś zabijać gracza, są lepsze sposoby na zrobienie spawnpointów. A gracz nie musi wiedzieć jak stanąć, by mu się spawnpointy aktywowały, mają po prostu działać. Nie wiem kto sprawdzał tą mapę ale nie powinna znajdować się na stronie.


 • Tartanel007 (Autor mapy)
  1 rok temu

  Dziękuje za te uwagi. Ale komentarze na temat Checkpointów że niby nie działają są mylne (chociaż spawnpointy mogą nie działać tylko dlatego że nie wchodzicie na cały block). A co do komentarza o Parkurze zrobiłem ułatwienie wcześniej za nim udostępniłem mapę (co 20lvl Quiza i robi się droga na Parkurze żeby nie robić po raz setny). Co do Gamemode 1 nic z tym nie robiłem. Po prostu trzeba włączyć dostępność do komend.


 • DerfPL 1 rok temu

  Mapa ładna, fajnie zrobiona, ALE 2 rzeczy
  1. Checkpointy nie dzialają często. Niby ten czerwony blok ale nie dziala.
  2. Dlaczego WSZYSCY robią tak, że nie można włączyć Gamemode 1? Jak się już od parkoura denerwuje to i tak gram dla siebie, więc chciałbym włączyć gamemoda i zobaczyć jakie jescze pytania dałeś/aś. To jest BARDZO duży błąd i proszę weź to do siebie i w kolejnem mapie daj możliwość do tego ;).


 • Avatar 1 rok temu

  Ty tylko quizy zrobiłeś hehe


 • treecko333 1 rok temu

  Mapka spoko, komendami dopracowana. Otoczka wizualna też jest na wysokim poziomie. JEDNAK proszę, rób jakieś checkpointy przy złych odpowiedziach, bo skakać cały parkour milion razy psuje psychę ;-; A tak poza tym to 8/10 Diax leci ;)


 • Lampards 1 rok temu

  Widać włożony pełny profesjonalizm w tą mapę.